Eigersund Kirkelige Fellesråd

Hovedside

Aktiviteter

DØPTE i Eigersund kirkene 2017  

  

EGERSUND KIRKE

8. januar: Sofie Rasmussen Nordås

15. januar: Andreas Årrestad Egebakken, Nikolai Høyer Kristensen og Astrid Stinessen

22. januar: Oda Kjærstad Eik og Leon Helleren

29. januar: Nora Egeland Romslo og Kasper Davidsen

5. februar: Nora Mjølhus

19. februar: Torleif Tengesdal Nodland, Sjur Skadberg Mong og Trym Hellevik Svensen

26. februar: Herman Ege Fotland

12. mars: Nora Tønnessen Puntervoll

19. mars: Kasper Løyning-Nedreberg og Sara Aase Apeland

9. april: Nojus Myklebust, Matheo Østbø Klungland og Silje Iversen Lædre

16. april: Henry Larsen, Leander Helleren Log og Vilja Mong-Myklebust

28. mai: Emilie Sibomana Årstad og Mathea Skailand

4. juni: Lilly Marie Helleren Randen, Tilla Maria Koldal og Magnus Nydahl Kristensen

25. juni: Emmeli Høyland Hovland, Kine Puntervoll Aamodt og Maya Larsen 


EIGERØY ARBEIDSKIRKE

15. januar: Jonathan Myklebust og Lillian Therese Midtbø Skadberg

29. januar: Isabelle Østebrød

5. februar: Anneli Pedersen-Brynlund, Lerke Andersen Gjertsen og Melvin Gravdal

26. februar: Iben Hovland Remme

2. april: Natalie Birkeland Leidland og Silje Bertelsen Kjørmo

16. april: Matti Olai Ness Myklebust

30. april: Sekine Endresen Larsen

21. mai: Jeppe Hovland

4. juni: Emilie Hovland

18. juni: Otto Wetteland Lind


BAKKEBØ KIRKE

23. april: Jonathan Fotland Frisk


HELLELAND KIRKE

8. januar: Levi Espeland

12. mars: Oliver Harley Hetland og Ane Landbø

26. mars: Tobias Pollestad-Tønnessen

18. juni: Tønes Løyning Haugstad
 

HELLVIK BEDEHUS

22. januar: Nora Helvig

19. februar: Mille Mjølhus

11. juni: Torjus Solbakke Andersen
 


DØPTE i Eigersund kirkene 2016 

 

EGERSUND KIRKE

3. januar: Jonah Gya, Annabell Holloway og Julian Øglend Tengs

10. januar: Sebastian Sulen Sæstad og Vilja Tjølsen

17. januar: Ingrid Asbjørnsen, Martine Puntervoll Assersen, Odin Bowitz Havsø, Alrik Nilson og Kristian Østebrød

31. januar: Liv Anne Vervik

5. februar: Arnt Sverre Leksbø

7. februar: Emilie Ramsland Seglem

21. februar: Mia Fletcher Johansen, Kornelia Løvli Netland og Sondre-Tobias Hetland Possel

6. mars: Odin Koppang Kyle og Ingrid Maria Lopez-Undheim

20. mars: Noah Hetland Dybing, Sigurd Folland Dahl, Adele-Mari Espeland, Kaia Isabella Houghton, Sigurd Omdal Kjernli, Lilly Nodland og Elise Anne Skogsrud

3. april: Phillip Aguirre

16. april: Even Hovland, Thea Marie Morana Larssen, Mathilde Søndenå Myklebust, Oliver Hansen Randen og Adelen Aasen

1. mai: Madelen Randen

15. mai: Oda Andreassen og Wilhelm Puntervoll Øglend

22. mai: Marcus Andreassen

29. mai: Tuva Lindø, Lotta Mikkelsen, Ida Marie Nodland, Christer Kulander Steiro og Alix Tengsareid

19. juni: Emilie Bertelsen Fardal og Endre Torgersen

3. juli: Magnus Stapnes

17. juli: Edgar Kristoffersen Horsburgh og Nathalie Pascual Risholm

24. juli: Matilde Ravn Voll

31. juli: Nikolai Hansen og Karen Mokleiv

7. august: Matilda Storm Paucar

14. august: Frida Melhus Baasland, Iben Jensen Hetland, Ariel Salvesen Røyneberg, Benjamin Tengesdal og Max Tengsareid-Caggiano

11. september: Amanda Garpestad Andrews og Marius Sebastian Andersen Spencer

18. september: Annabelle Høyland, Astri Karlson Kyrø og Thea Karlson Kyrø

2. oktober: Marta Lote Undheim og Arvid Elias Sleveland Urdal

23. oktober: Marlen Honnens-Hadland, Vanessa Bode Skjelbred, Tirill Svanes, Isak Seglem Veshovde og Sara Ulset Veshovde

29. oktober: Marthe Skadberg Keilen, Tara Klippenberg, Marius Larsen og Lucas Monsen-Vatnamo

13. november: Amalie Østebrød Skjærpe, Jonathan Skibstad Stapnes og William Skibstad Stapnes

27. november: Mads Even Håland Martinsen og Ulrik Thanem

18. desember: Nora Knarrum Berget
 

EIGERØY ARBEIDSKIRKE

14. februar: Bastian Hovland

6. mars: Adelin Østebrøt Kvåle, Ellinor Omdal og Anna Skåtøy Skadberg

10. april: Oda Myklebust, Emily Marie Roberts og Mina Sørensen

5. mai: Casper Haddeland Bakke

15. mai: Mathias Furuseth Pedersen, Oscar Arnestad Storm, Julian Kyllingstad Sæstad og Ine Grimsrud Torgersen

5. juni: Kornelius Gravdal, Johannes Longfjeld Sætrevik og Vegard Østebrød

21. august: Fillip Gudmundson Nevland og Oliver Grastveit Sæstad

27. august: Lillian Mikalsen McCray

28. august: Adrian Aase

18. september: Anna Othilie Odland

25. september: Alina Håland Næss og Mille Sofie Strømsnes

9. oktober: Norah Leidland-Svindland og Edvin Øglend

20. november: William Ree Wium

27. november: Odin Karlsen

HELLELAND KIRKE

3. januar: Leonora Dalhaug Tengesdal

14. februar: Anne Sofie Rundevold

17. april: Olivia Slettebø-Stenberg

29. mai: Noa Didrik Stokkeland 

12. juni: Nikolai Wetteland Rasmussen

24. juli: Emilie Sleveland

28. august: Jonas Refsland

20. november: Amalie Kristin Skagen
 

BAKKEBØ KIRKE

13. mars: Ashley Israelsson Eriksen

10. april: William Dubland, Tuva Galdal Myhre og Jeppe Skaara

16. oktober: Emrik Knarrum og Anders Mjølhus Sæstad 

11. desember: Joakim Håland 


SUS-ROGALAND

8. august: Vanessa Bang-Eie 

 


DØPTE i Eigersund kirkene 2015 

 

EGERSUND KIRKE

11. januar: Tuva Bårnes

18. januar: June Mong Stapnes

25. januar: Birk Hafsø Soma

1. februar: Theodor Svanes

22. februar: Aurora Aguirre, Oliver Haaland Akselvoll og Malin Soløy-Schultz 

8. mars: Nora Stokkeland Ege, Tuva Søyland Christensen, Aira Haugstad Haug og Melvin Mjølhus

15. mars: Niklas Solli Egeland

29. mars: Mathilde Stene Nevland

12. april: Leif Kristian Aase, Sara Park Refsland og Elida Sleveland

3. mai: Emil Fredriksen, Mathias Gohn Gya, Jesper Monsen-Lindø, Oliver Lædre, Tuva Simonsen Olsen, Marie Aarstad Tengesdal og Nora Bye Ueland

24. mai: Adrian Fardal Nilsen

7. juni: Kaleb Kifle Awet, Marie Tråsavik Eik, Ronja Haugstad Helleren, Andrine Efteland Log, Mathias Lye, Julian Raugstad Ødegaard

21. juni: Liam Sleveland

28. juni: Ben Ulset Veshovde 

5. juli: Jarand Anfinnes og Levi Jensen

19. juli: Elisabeth Fagermo

26. juli: Tor Jonsson Enger

9. august: Andreas Andersen, Marcus Lomeland Torres Gløpstad og Adrian Sayo Reinshorn

16. august: Alva Linnea Østebrød

23. august: Stella Konstanse Klinkenberg og Liam Sæstad Sivertsen

13. september: Tobias Gjersdal og Ulrik Wigdahl

20. september: Fredrik Skailand

27. september: Cathrine Nielsen Aniksdal, Henrik Lein Løvbrekke, Adrian Mæhle og Maia Ege Stokkeland

4. oktober: Simon Helgevold Aslaksen, Alexander Olsen og Lune Refsland

11. oktober: Jonas Ege Dagsland, Synne Aarsland Moen, Thea Haver Nodland og Johannes Røiland

25. oktober: Julian Skåra

31. oktober: Fabian Voilås Larsen

1. november: Trym Skibstad Bjunes og Olav Wetteland Lind

8. november: Martin Thorsen Bazanek, Martin Berge Brattåker, Sverre Andre Lædre, Sondre Sviggum Nergård, Amalie Netland og Marcus Slettebø

20. november: Jane Solli

29. november: Amelie Tønnesen Auestad, Markus Krüger og Emmy Hetland Larsen

13. desember: Jonathan Nodland, Vilde Lindø Sæstad, Hugo Tengesdal og Alfred Sæstad Østebrøt

20. desember: Felix Brgum Johannesen 

22. desember: Celin Stordahl

25. desember: Johan Sæstad Kvalheim

 

BAKKEBØ KIRKE

8. februar: Tobias Aase Lindø

31. mai: Leonora Larsen og Hedda Tomine Rasmussen
 

EIGERØY ARBEIDSKIRKE

11. januar: Olive Lervold Berentsen og Malin Eikenes 

15. mars: Nora Søisdal Hovland

22. mars: Erlend Kristensen

10. mai: Adelina Skailand

24. mai: Espen Mo Eik

31. mai: Lukas Myklebust og Mathias Skaara

14. juni: Evelina Svindland Dyrnes, Tobias Heimvik-Hestnes, Jenny Larsen og Noah Ree Wium

28. juni: Eline Gjedrem-Antonsen og Håkon Undheim

16. august: Tiril Tegle og Angelina Netland Wadseth

23. august: Marie Gya Felle

4. oktober: Marcus Bolstad

25. oktober: Markus Peter Fjerdingstad Fuglestad

1. november: Sarah Torgersen

8. november: Ailo Versland Fahlstrøm, Jonatan Log og Othelia Seglem
 
 

HELLELAND KIRKE

11. januar: Sebastian Emil Skagen 

22. mars: Svend Erik Aase Sørensen

05. april: Liam Christoffer Thorsen
 

HELLVIK BEDEHUS

31. mai: Bjørn Olav Amundsen

18. oktober: Tage Uthaug

 


DØPTE i Eigersund kirkene 2014 

 

EGERSUND KIRKE

5. januar: Adrian Egebakken, Amalie Voll Mong og Ingrid Voll Mong

12. januar: Joel Kifle Awet, Selina Egge og Lucie Fowels

19. januar: Sebastian Aase Apeland og Oscar Røkbuvold Nevland

26. januar: Henny Lind

2. februar: Linea Gravdal Larsen

23. februar: Naomi Keinan, Jonas Østebrød og Nicklas Lædre Aase 

2. mars: Isabella Moi

9. mars: Andreas Birkeland Leidland

16. mars: Christian Asbjørnsen, Liam Thorsen Iversen og Magnus Tengesdal 

13. april: Viktoria Berentsen, Tore Tronerud

20. april: Mathias Tengsareid-Grimsrud

27. april: Henriette Sola-Omdal

4. mai: Brage Nedrebø-Evenstuen

11. mai: Othilie Kvitnes Myklebust og Ella McClure Tuen

18. mai: Margaret Eileen Lammers, Synne Voilås Nodland, Noah Bertin Skogen og Adelen Wetteland

24. mai: Johanne Tønnesen Skadberg

25. mai: Andreas Klippenberg, Knut Pettersen-Ege, Siren Sørli og Sanne Wetteland-Skåra

8. juni: Ulrik Fluge, Hanne Undal Fosse, Ann Mathea Lædre, Matheus Tharaldsen og Celin Sæstad Tønnesen

15. juni: Alina Aase, Santiago Morales Nodland, Thea Østebrød Skjærpe, Victoria Skåra og Hailie Berge Tengs

29. juni: Pernille Puntervoll Assersen, Håkon Lædre Leidland, Tobias Waland Løining og Lucas William Skåra

13. juli: Eileen Løyning, Oskar Omdal og William Ravn Voll

20. juli: Vegard Faude Nielsen

27. juli: Vanessa Aase Fuglestad og Theodor Høie Hansen

3. august: Nora Bjørnseth

10. august: Eeron Håkull Eriksen og Hedda Hovland

17. august: Lars Tuen Knudsen

24. august: Emil Hovland, Stella Fletcher Johansen, Madelen Kielland-Skjærvestad, Felix Knarrum, Rasmus Gundersen Nodland og Elida Sæstad

31. august: Ronja Riley Rake

14. september: Sara Melhus Baasland, Thea Mong Koldal, Sofie Larsen, Ola Mo og Marius Nikolai Molde-Larsen

21. september: Aurora Svihus Andreassen, Ella Bertine Nilsson Kronborg, Mio Nodland, Lillian Terland Sahlsten, Ylva Tengesdal, Ida Tråsavik-Leidland og Elise Fisketjøn Vinningland

5. oktober: Mathias Aasen, Adrian Elias Madland-Gamst, Silje Gjermestad Puntervold og Hugo Stusvik

12. oktober: Elliot Bakkehaug Egeli, Selina Veshovda og Marte Hansen Veshovde

18. oktober: Mio Tengesdal Reinertsen og Ruben Urdal Sandsmark

19. oktober: Thea Nathalie Hadland, Hannah Sæ Olsen, Phillip Sæ Olsen og Sverre Lote Undheim

26. oktober: Emilie Wetteland Rasmussen og Marie Øglend

2. november: Jenna Olaussen Eide

23. november: Emma Kolstø og Lucas Hansen Randen

30. november: William Helleren Randen

7. desember: Anna Sophia Bøgh Hafsø

14. desember: Ane Johnsen og Georg Nydahl Kristensen

 

BAKKEBØ KIRKE

6. april: Oliver Philip Czybulla-Sanchez, Mina Kårvik Sirevåg og Ella Berglyd Tengsareid
 

HELLVIK BEDEHUS

9. februar: Fredrik Unger Pedersen

19. oktober: Rikke Ege Helleren

EIGERØY ARBEIDSKIRKE

26. januar: Vanja Aarstad

2. februar: Oda Longfjeld Sætrevik 

30. mars: Eirik Grimsrud Sæthre 

6. april: Eleah Andersen Gjertsen 

27. april: Milla Seglem

18. mai: Kristian Espedal og Matheo Moe Vigrestad

1. juni: Mie Gullestad Øglend

8. juni: Mikkel Mong Ipsen, Nilas Oleander Ness Myklebust og Evelin Seglem

17. august: Sebastian Angeltveit og Mariell Log

31. august: David Smedvig Leidland og Isabel Mjølhus Sæstad

21. september: Mathias Lindøe og Magnus Johan Hidle Øglend

5. oktober: Ronja Randen

26. oktober: Markus Østebrød Havsø

2. november: Live Reinertsen, Heddy Karin Reinertsen, Oscar Seglem og Alva Othilie Vold

30. november: Emmeli Myklebust
 

HELLELAND KIRKE

19. januar: Karsten Hyggen

2. februar: Tea Evelin Stokkeland 

23. februar: Emil Bilstad Haaland og William Thu Larsen

16. mars: Johannes Høiland Vindheim

30. mars: Elina Øen

27. april: Aleksander Drange og Tyra Johansson

12. oktober: Maja Strømstad

16. november: Marcus Refsland
 


DØPTE i Eigersund kirkene 2013 

 


EGERSUND KIRKE

6. januar: Vilde Sviggum Mikalsen og Karoline Idsø Sleveland

13. januar: Natalie Henriksen Sletta, Fredrik-Sebastian Søsæther og Èngell Sæstad Østebrøt

10. februar: Sofie Gjersdal, Hanna Stapnes-Jacobsen og Aleksander Bjunes Sæstad

24. februar: Lykke Nesheim Dversnes, Simen Gya, Aune Østebrød Myklebust og Lasse Sørensen

3. mars: Åsa Louise Bårdsen og Steffen Håland

7. mars: Vegard Nesheim

10. mars: Linus Myklebust Nodland, Julian Aarstad Sandø og Gabriel Amaliksen Tengesdal

24. mars: Milla Lindøe og Live Sviggum Nergård

14. april: Josefine Bakkehaug Egeli, Elias Holmen, Mathea Mong Nodland, Håkon Hebnes Sleveland, Herman Svanes og Ariel Hestnes Tengesdal

21. april: Maria Vold og William Kristoffer Wetteland

5. mai: Marie Myklebust, Sander Puntervoll, Einar Terland Sahlsten og Alexandra Frøytlog Skadberg

12. mai: Gesine Helene Årstad Skogen

19. mai: Sara Elise Svalestad Nodland, Tim Denzel Nygård Svanes og Ana Karina Øglend Thorsen

26. mai: Magnus Emil Lindø, Emil Sleveland og Siren Østebrød

16. juni: Markus Palmar Kvassheim

23. juni: Johan Soggemoen Iversen og Tomine Johnsen

14. juli: Andreas Mong Bonnerud og Liam Tengs Hafsø

21. juli: Oliver Tengsareid-Caggiano, Håkon Kloster og Magnus Nilson

28. juli: Ine Mathiesen, Gyda Venås Midtun og Nicolai Kvasshiem Skaara

11. august: Mia Jonsson Enger, Aleksander Sørensen og Levi Østebrød

18. august: Eskil Sævareid

25. august: Eveline Dyrsand, Otto Eik, Hannah Eike, Pernille Mo Hølland, Karianne Nomell Tengesdal, Anne Østebrød Tingbø og Vegard Torgersen

15. september: Sophie Nylund og Emilian Raugstad Ødegaard

22. september: Alexander Skjeggestad Ramsland og Isabella Plener Torjusen

29. september: Maria Leidland-Jopse

13. oktober: Alma Arnestad-Storm, Tord Mong Augdahl, Alma Sofie Eidsvaag, Emil Lomeland Torres Gløpstad og Isabel Nyheim

10. november: Helga Lind Logadottir og Linnea Skibstad Stapnes

17. november: Steffen Bertelsen Fardal og Sofia Ege Stokkeland

1. desember: Steinar Gravdal og Kevin Antoni Håland Næss

15. desember: Ella Hetland Dybing og Phillip Krüger

22. desember: Emma Louise Wiborg Fredheim 

25. desember: Gustav Eriksen 


BAKKEBØ KIRKE

27. januar: Nathaniel Øydna Fredheim og Markus Røiland 

2. juni: Lars Petter Hannisdal og Stine Holand

8. september: Malin Wium Omdal

EIGERØY ARBEIDSKIRKE

27. januar: Veslemøy Skadberg Johannessen 

10. mars: Hermine Hovland og Johan Hovland Danielsen

31. mars: Bo Weum

14. april: Marius Bilstad, Elis Versland Fahlstrøm, John Andre Bentsen Klippenberg og Lynne Grøsfjeld Skogen

16. juni: Amanda Myklebust

18. august: Sofie Bertelsen Kjørmo, Rebecca Myklebust og Tirill Sofie Sandø Sperstad

1. september: Marius Wium-Omdal

8. september: Eline Waland Arnø, Sigve Myklebust og Kamilla Skåra

13. oktober: Aleksander Skjelbred

24. november: Christoffer Østebrøt Kvåle

HELLELAND KIRKE

30. juni: Joakim Knudsen Sævik 

15. september: Leah Sleveland

HELLVIK BEDEHUS

3. mars: Lukas Johannessen Hellvik og Jens Tengesdal Løvbrekke

 


DØPTE i Eigersund kirkene 2012


EGERSUND KIRKE

15. januar: William Bjorheim, Aron Nesheim, Eskil Sola Omdal, Andreas Olaussen, Tobias Tuen Ollestad og Kristian Mauritz Nomell Tengesdal

29. januar: Emilian Håkull Eriksen, Matheo Bjønnes Hadland, Sebastian Hunnestad, Sigrid Marie Seland og Kristoffer Risholm Sæther

12. februar: Andrea Sæbø Moen og Ulrik Monsen-Lindø

26. feburar: Sander Eikenes, Leon Aleksander Flåten, Julia Nordgarden Hatlem og Velin Johannes Hestnes Lodtz

3. mars: Gustav Klippenberg Nodland

11. mars: Mathilde Nedrebø Evenstuen, Niklas Østebrød Havsø, Amandius Wetteland Skåra og Anine Aakenes Østebrød

18. mars: Phillip Olsen Fagervik og Isabel Sønsteli

31. mars: Andreas Davies-Jones

8. april: Cing Sian Hoih Samte og Jone Johnsen Skåtøy

15. april: Celine Galdal Johannesen, Kevin Hetland Sørensen og Frida Mong Ørsland

22. april: Kristian Sæstad Pedersen

6. mai: Leah Sleveland Botnan, Ida Therese Lædre, Elina Rebecka Lilian Nyman og Timian Skavøy

13. mai: Benjamin Jørgensborg

20. mai: Ane Kristine Kjærstad Eik, Eileen Hetland, Jørgen Sanne Hovland, Emil Tengesdal og Selma Kleiveland Vasvik

26. mai: Maia Sivulska Rasten

27. mai: Jakob Bye Ueland 

17. juni: Andreas Gjengedal Sæstad 

24. juni: Martin Hammerslund Aarsland og Elisabeth Skaaland

22. juli: Amelia Olaussen Eide og Ariel Svihus

5. august: Ulrik Faude Nielsen og Elora Synnøve Graziella Meinert 

12. august: Marielle Karlson Kyrø og Ingeborg Sigmo Skipstad 

26. august: Fredrik Sæternes Rodvelt og Emilie Mong Svendsen

9. september: Tobias Seglem Egeland, Oddvin Borgerud Elvestrøm, Geir Amaliksen Heien og Sunniva Lein Løvbrekke 

23. september: Adine Østrem Haar, Emil Hestnes, Ingrid Emilie Odland, Siri Ramsland, Sigrid Skregelid, Heiley Stusvik og Anton Holmen Thorsen 

30. september: Emilie Strøm Sivertsen og Synne Sæland

6. oktober: Kasper Bilstad Håland

14. oktober: Emre August Bøe, Michal Fredriksen, Viola Adriana Sundstøl Lomeland, William Mjølhus, Emilie Nilsen, Lisbeth Rodvelt og Emma Stapnes

21. oktober: Oliver Haver Nodalnd og Anton Roaldsen-Ulsund 

11. november: Tove Dybing Andersen, Marcus Auestad, Thea Otelie Hagen, Lars Emrik Randen, Robin Urdal Sandsmark, Tobias Sulen Sæstad, Camilla Øglend Tengs og Eira Ege Aase

25. november: Anna Valdemarsen Eik, Ronja Bowitz Havsø, Mathilde Morana Larssen, Lukas Vinningland Kvinen og Ida Thjømøe Garibaldi Skjelbred

9. desember: Vetle Lindø Sæstad

16. desember: Keyrin Ollestad Grønli, Andreas Netland og Kristian Netland
 

BAKKEBØ KIRKE

4. mars: Jan Robin Haugeland

1. april: Malin Bakkehaug, Sanne Seglem Veshovde og Benjamin Veshovde Zakariassen

3. juni: Marius Birkeland Leidland, Benjamin Nodland og Mikael Ollestad

2. september: Vilja Andrea Mjølhus og Caspian Slettebø

2. desember: Isabella Aase Fuglestad, Liam Mjølhus og Johanne Elisabeth Berglyd Tengsareid


EIGERØY ARBEIDSKIRKE

4. mars: Mina Mathea Fjerdingstad Fuglestad, Celine Løyning og Fredrik Skandsen

10. mars: Adriana Mikalsen

25. mars: Leah Isabell Vold

8. april: Kristina Vold

29. april: Kristin Log

27. mai: Emmeli Egelandsdal Halvorsen og Ailo Johan Ness Myklebust

3. juni: Viktoira Gravdal og Tilla Grastveit Sæstad

26. august: Liam Magnus Waland Løining og Eira Sæstad

2. september: Luna Madeleine Grastveit Vold

16. september: Annabell Gabrielsen og Mathias Sørlie

30. september: Eline Mo Eik, Sara Larsen, Linnea Myklebust og Sivert Seglem 

7. oktober: Maria Talette Andersen 

21. oktober: Mathias Landa-Gyland 

4. november: Jesper Andersen Mikkelsen, Linus Reinertsen og Sturla Aarstad 

2. desember: William Svindland Dyrnes, Sander Sandø Løvold, Jonas Seglem og Sara Waland-Abelsen 


HELLELAND KIRKE

4. mars: Andre Haugstad

18. mars: Sondre Høiland Vindheim og Vetle Høiland Vindheim

8. april: Viljar Hetland

5. august: Petter Undheim

19. august: Isak Svindland Sleveland

30. september: Hanne Mossige Grude

14. oktober: Adrian Strømstad

11. november: Lukas Espeland


HELLVIK BEDEHUS

18. mars: Elsa Danielle Koldal

14. otkober: Live Uthaug



DØPTE i Eigersund kirkene 2011


EGERSUND KIRKE

9. januar: Thea Larsen, Marcus Myklebust, Hanne Cecilie Pettersen og Serine Skregelid,

30. januar: Johannes Lind, Petter Emil Lindøe, Sirill Voilås Nodland, Gabriel Engelsvoll Surdal, Mathias Hetland Sørensen og Jonas Tingbø

6. februar: Elise Hadland og Noah Øen

13. februar: Jesper Leidland-Jopse, Sander Sørensen

27. februar: Christer Løyning Auestad, Markus Sørensen Blakstad, Andres Ramsland, Jonas Stapnes og Ewen Andre Svanes

13. mars: Kristoffer Håland, Stella Tomine Kolstø, Hanna Nodland, Emma Eie Pettersen og Kornelius Årstad Skogen

27. mars: Arina Mikalsen Gulco, Anatoli Gulco (voksen), Lisa Mikalsen Gulco, Vegard Myklebust og Inger Amalie Sandø Sperstad

3. april: Marcus Kallestein Fotland, Emil Puntervold og Solveig Irene Hidle Øglend

10. april: Eirik Nærland, Kaspian Wetteland og Mads Gullestad Øglend

24. april: Yasmina Scheie Hauksdottir, Isabelle Lorentine Gomsrud Rockmann og Joakim Kvassheim Skaara

30. april: Emil Fotland Kolstø og Phillip Sundstøl Lomeland

22. mai: Karoline Lye, Live Adele Myklebust, William Kvitnes Myklebust og Mads Torgersen

12. juni: Luka Torgersen Fløtre, Kevin Garpestad, Line Elise Klippenberg, Magnus Lædre Leidland og Mathias Puntervold Stuhaug

19. juni: Charlize Faye Stensland og Isabelle Stensland

26. juni: Frida Stokkeland Ege, Amanda Larsen, Anna Øglend Leidland, Marius Salvesen Moen og Sol Viktoria Tjade Remme

10. juli: Mathias Knarrum Berget, Mathea Espeland, Noah Sperre Jørgensen, Bård Elinius Sleveland Urdal og Chan Veshovda

24. juli: Theodor Bantikov Kristensen, Lykke Evelin Levang, Sienna Nodland Nilsen og Matteo Bilstad-Vistnes

31. juli: Henriette Berentsen, Leander Dybing, Elise Tønnesen og Jørgen Tønnesen

14. august: Tor Einar Brattåker, Alexander Tengsareid Caggiano, Isabella Tengsareid Caggiano, Jakob Emil Eriksen, Kevin Havsø Kalve, Jonas Skailand, Ingeborg Lote Undheim og Astri Marie Vervik

21. august: Alvin Bjørkelund

28. august: Florian Ervik, Mathias Fardal Nilsen og Dennis Seo-Yu Brattåker Aase

25. september: Even Andre Christoffersen, Charlotte Sandvold og Leander Skandsen

9. oktober: Mone Hetland Andresen, Ulrik Hestnes Jensen, Ylva Augdahl Mong, Jakob Reinertsen, Olea Fardal Slettebø og Even Fisketjøn Vinningland

23. oktober: William Andersen og Victor Seglem

11. november: Antonio Allysson Da Costa Araujo, Adysson Alex Da Costa Araujo og Eduardo Da Costa Myklebust

13. november: Aileen Helland, Aksel Omdal Kjernli, Isabell Karlsen Larsen, Leon Christoffer Lund, Markus Mong-Olsen, Morten Nesheim og Amalie Kielland Skjørvestad

18. desember: Elise Tråsavik Eik, Madelen Tengsareid-Grimsrud og Rune Andre Tønnessen Østebø

BAKKEBØ KIRKE

6. mars: Lotte Holand, Linnea Marie Ludvigsen og Martin Mong

17. april: Herman Eiekland Grova

2. oktober: Vincent Bang-Eie, Alexander Thengs-Egeli, Linea Jacobsen og Timea Ersdal Jørgensen

27. november: Kristin Vilhjalmsdottir Jacobsen

EIGERØY ARBEIDSKIRKE

2. januar: Victoria Vold

6. februar: Astrid Elisabeth Egebakken og Mathea Håvarsen Waland

6. mars: Julian Lorentzen Lind

3. april: Solveig Skjelbred og Lars Joakim Skjelberd

12. juni: Simen Bolstad og Eigil Bore Kaasa

21. august: Mathias Skailand Bazanek

6. november: Emil Waland Berge og Elena Sæstad

27. november: Ine Tengesdal

HELLEAND KIRKE

9. januar: Noah Gya 

27. mars: Camilla Furuhovde og Sarah Øgreid Ravnås

10. april: Agata Grønning

24. april: Tomine Åbø Sleveland

12. juni: Storm Haugstad Aas

14. august: Vidar Kvinen og Andrian Ong Puntervold

4. september: Ida Skåra Egeland og Linnea Skipstad